Dubničania vyprevadili futbalistov Komárna trojgólovou nádielkou

Dátum pridania:

DUBNICA NAD VÁHOM. Po domácej remíze s Bardejovom v priamom súboji o udržanie sa v II. lige a po prehre v Šamoríne sa Dubničania ocitli v zóne zostupu. Dnešný zápas doma s Komárnom mal teda veľmi silný záchranársky náboj pre Petra Jakuša a jeho zverencov.

Domáci sa obuli do súpera od prvých minút. Nešlo o zdrvujúci tlak, prevaha na lopte a bojovnosť však bola zjavná. Už v 5. min mohla dať FK Dubnica nad Váhom prvý gól, zoči voči brankárovi hostí sa útočníkovi gól dať nepodarilo. Snaha domácich sa však predsa podarila pretaviť na góly. V 36. min sa po schrumáži presadil kapitán Marek Kuzma a pred kopcom polčasu z pokutového kopu strieľal gól Frederik Bilovský. Do šatne tak šli domáci s dvojgólovým náskokom nad zverencami trénera a bývalého reprezentanta Slovenska Szilárda Németha. Druhý polčas sa niesol skôr v aktivite hostí v snahe vyrovnať. Šance nepremenili a prišiel trest. V 74. min sa po peknej kombinácii presadil Aurel Dávidík, 3:0. Do konca zápasu gól už nepadol a domáci brali konečne prvé domáce 3 body.

FK DUBNICA NAD VÁHOM – KFC KOMÁRNO 3:0 (2:0)

GÓLY: 36. min Kuzma, 46. min Bilovský, 74. min Dávidík

ZOSTAVY DOMÁCICH: Vavrúš – Bilovský, Čurík, Dávidík (89. min Majkút) , Knižka (68. min Martinek) , Kuzma (C), Levai (88. min Dudnyk) , Nomilner, Pagáč, Petráš (89. min Párkaň), Rešetka

TOP články za 7 dní

Podobné články

Úspešne vykonali prekládku mostnej konštrukcie v Ilave

ILAVA. Počas piatkových ranných hodín premiestnil žeriav základy nového...

V Trenčianskej Teplej sa konalo dôležité stretnutie ohľadom riešenia križovatky v centre obce

TRENČIANSKA TEPLÁ. Včera sa na pôde Obecného úradu v...

Oslobodenie Trenčianskej Teplej si pripomenuli aj po sedemdesiatich deviatich rokoch

TRENČIANSKA TEPLÁ. Obecný úrad Trenčianska Teplá a Regionálna organizácia...