KOŠECKÉ PODHRADIE. Nedávny Deň matiek oslabili aj v obci Košecké Podhradie. Mamám pripravili program hlavne najmenšie deti a tie sa predviedli v miestnom Kultúrnom dome.
Aktivitu ocenilo aj vedenie obce. “Poďakovanie patrí deťom a učiteľom z našej ZŠ s MŠ Košecké Podhradie, členom komisie pre kultúru, šport a vzdelávanie a Vám, že ste prišli,” poďakoval starosta obce Košecké Podhradie Rastislav Čepák.
Foto: Rastislav Čepák


