NOVÁ DUBNICA. Dni plné hudby, spevu, tanca a hovoreného slova môžu aj v tomto roku naplniť náročné Novodubničanov a návštevníkov mesta. Program bol skladaný tak, aby si v ňom mohol každý nájsť to svoje, či deti alebo dospelí. Už je viacročnou tradíciou oslavovať takto spolu na Mierovom námestí založenie mesta, tentokrát pred 69 rokmi.
Program začal dnes popoludní vystúpením tanečnej školy Choreofactory a nasledovalo slávnostné otvorenie osláv primátorom mesta Petrom Marušincom. Pozdraviť návštevníkov prišli rôzni hostia. Prítomným sa prihovoril aj predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška. Potom už nasledovala voľná zábaza so skupinou Follow a DJ Marym. Sobota bude venovaná najskôr deťom prostredníctvom vystúpení novodubnických škôl. Pre deti budú opäť pripravené aj sprievodné podujatia, ako skákací hrad, vodné atrakcie a slávnostne bude popopudní primátorom Petrom Marušincom krájaná aj veľká chutná torta z produkcie domáceho cukrára. Svoju techniku predvedú dobrovoľní hasiči z Kolačína, ktorí predstavia s novým polepom aj nedávno získanú štvorkolku. Vo večernom programe vystúpia väčšie hudobné telesá, ako F dur Jazzband Zlín, či skupina Team revival.Celé oslavy zakončí veľkolepá ohňová šou.
Fotografie budeme postupne pridávať.


