NOVÁ DUBNICA. Práve dnes sa končí starý školský rok 2024 /2025, ktorý bol pre žiakov náročný, ale určite aj plný zážitkov. Zložité to mali učitelia aj žiaci, ale dnes už sa všetci tešili na zaslúžené dva mesiace prázdnin.
V dnešný deň sa zhromaždili stovky detí a učiteľov Základnej školy na ulici Janka Kráľa v Novej Dubnici (ďalej ZŠ) v Kultúrnom centre Panorex, aby sa rozlúčili so školským rokom. Svoju rozlúčku, tentokrát so školou, si pripravili aj deviataci a krátkym kultúrnym programom. Deťom sa prihovoril primátor mesta Peter Marušinec a aj riaditeľ ZŠ Martin Staňo.


