NOVÁ DUBNICA. Novodubnickí rodičia budú mať spomienku na vítanie ich potomkov do občianskeho života. Mesto Nová Dubnica im pripravilo tradičné slávnostné uvítanie novorodencov do života, ktoré sa uskutočnilo miestnej Kultúrnej besede. Mladé rodiny tak budú mať milú spomienku na tento výnimočný deň. Celkovo bolo dnes primátorovi predstavených 30 detí, 14 chlapcov a 16 dievčat. Deti boli narodené od septembra 2025 do marca 2026.
Vítanie detí do života je významnou udalosťou nielen pre samotných rodičov, rodinných príslušníkov, ale aj pre tých, ktorí sa stali svedkami takejto radostnej udalosti. Konalo sa to opäť v réžii členov Zboru pre občianske záležitosti pri Mestskom zastupiteľstve Nová Dubnica. Nových najmenších spoluobčanov prišli privítať okrem primátora mesta Petra Marušinca aj mladé spevácke talenty, ktoré pripravili krátky kultúrny program. Túto nevšednú chvíľu bude pripomínať i zápis rodičov do pamätnej knihy mesta, ktorí k menám svojich detí pridali svoje podpisy a aj darček z rúk primátora mesta.


