NOVÁ DUBNICA. V meste Nová Dubnica sa tradične raz do roka stretáva vedenie mesta s občanmi, aby im zástupcovia mesta priblížili nadchádzajúce investície a zodpovedali otázky, ktoré ich trápia. Jedno z týchto stretnutí sa uskutočnilo aj dnes v priestoroch miestnej Kultúrnej besedy.
Najviac pre občanov dôležitou témou bolo parkovanie v časti Dlhé diely. Viac nám o stretnutí povedal primátor mesta Nová Dubnica Peter Marušinec a prednosta Mestského úradu Nová Dubnica Matej Plánek.


