Dátum pridania:

DUBNICA NAD VÁHOM. Zverenci trénera Petra Jakuša nastúpili na domáci zápas proti mužstvu FK Železiarne Podbrezová v snahe naštartovať mužstvo k lepším vysledkom. Zrodila sa bezgólová remíza 0:0.

Prvý polčas sa niesol vo vyrovnanom duchu, kedy sa mužstvá spoliehali na rýchle protiútoky, ktoré často končili stratou lopty pred šestnástkou nakopnutými loptami. Mnoho nepresností na oboch stranách bránilo v súvislom tlaku jedného z mužstiev. Brankári sa však nenudili a museli riešiť niektoré nebezpečné strely, najmä pred koncom polčasu domáci brankár Tomáš Digaňa vytlačil strelu mierenú do vinkla na roh. Prvý polčas sa tak skončil bezgólovou remízou.

Druhý polčas sa so zmierňujúcou sa horúčavou zvyšovala aj rýchlosť oboch mužstiev. Šance sa striedali na oboch stranách. V druhej časti polčasu iniciatívu prevzali hostia a viacerými čistými šancami sa snažili o strelenie úvodného gólu. Brankár Digaňa však všetky šance vychytal. Podbrezová pôsobila kompaktnejším dojmom, Dubničania však bojovali. Pred 510 divákmi sa tak zrodila remíza 0:0.

FK DUBNICA NAD VÁHOM – FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ 0:0 (0:0)

FK Dubnica nad Váhom: Digaňa – Švec, Vaculík, Čurik, Janček, Kuzma (C), Bilovský, Pagáč, Párkaň, Cyprian, Petráš
Náhradníci: Ježík – Janco, Matúš, Levai, Dávidík, Martinek, Knižka

FK Železiarne Podbrezová: Ludha – Pajer, Bartoš, Kováčik, Chvátal, Kukoľ, Ďatko, Grendel (C), Bakaľa, Galčík, Gerebenits
Náhradníci: Rehák – Breznaník, Enzo Acosta, Pavúk, Paraj, Krčula, Pribula