Dukla Trenčín zvíťazila 4:3 v predĺžení nad Novými Zámkami

Dátum pridania:

TRENČÍN. Dukla naďalej bojuje o prvú šestku a teda priamy postup do play-off. Trenčania sa nachádzali pred dnešným zápasom na siedmej priečke, iba o bod pod šiestou Detvou.

Skóre mužstvá v prvej tretine neotvorili, aj keď najbližšie k tomu mali hostia. Najskôr zvonila žrďka bránky domáceho brankára Karjalainena a tesne so záverečnou sirénou prvej tretiny dokonca puk zapadol aj do siete. Rozhodca však gól neuznal, gól so samotného nájazdu bol dosiahnutý po oficiálnom čase. Zverencom trénera Jána Pardavého akoby zväzovala nohy potreba naplno bodovať.

Dlho sa zdalo, že gól nepadne ani v druhej časti hry. Šance mali tak domáci, ale aj hostia, keď viacero striel zneškodnil Karjalainen. Otvoriť skóre sa podarilo domácim a to v presilovke. V 37. min sa presadil strelou Okuliar, 1:0.

Začiatok tretej tretiny bol rovnaký ako tretiny tretiny predošlé. Udreli však tentokrát hostia. V 46. min vsietil gól Obdržálek, 1:1. Vedenie Dukle prinavrátil v 49. min Sádecký, 2:1. Ďalší gól pridal v ďalšej presilovke v 53. min Paukovček, 3:1. S gólmi sa roztrhlo vrece a presadili sa aj hostia, 55. min Iacobellis 3:2. Nové Zámky tak boli opäť v hre a snažili sa vyrovnať a podarilo sa, 57. min Seppanen 3:3. V 4. min predĺženia dal víťazný gól Berisha, 4:3pp a Dukla si tak pripísala 2 body do tabuľky.

DUKLA TRENČÍN – HC NOVÉ ZÁMKY 4:3pp (0:0, 1:0, 2:3 – 1:0)

GÓLY: 37. min Okuliar (Ackered, Hecl), 49. min Sádecký (Sojčík, Švec), 53. min Paukovček (Ackered, Bezúch), 64. min Berisha (Ackered, Kettunen) – 46. min Obdržálek (Okoličány, Seppänen), 55. min Iacobellis (Jurík, Clarke), 57. min Seppanen (Holenda, Majdan)

ÚVODNÉ ZOSTAVY:

DUKLA TRENČÍN: Karjalainen, Gabriš – Lemcke, Ackered, Bokroš, Starosta, Rajnoha, Ilenčík, Devine – Bezúch, Paukovček, Hecl – Chromiak, Reddick, Okuliar – Kettunen, Rehuš, Kukuča – Sádecký, Švec, Sojčík – Berisha

HC MIKRON NOVÉ ZÁMKY: Kiviaho, Lackovič – Hain, Västilä, Clarke, Michal Roman, Fereta, Holenda, Šeliga, Petrík – Varga, Iacobellis, Jurík – Okoličány, Seppänen, Obdržálek – Števuliak, Doggett, Rogoň – Záhradník, Ondrušek, Majdan

ROZHODCOVIA: Goga, Snášel – Crman, Synek

TOP články za 7 dní

Podobné články

V Trenčianskej Teplej sa konalo dôležité stretnutie ohľadom riešenia križovatky v centre obce

TRENČIANSKA TEPLÁ. Včera sa na pôde Obecného úradu v...

Oslobodenie Trenčianskej Teplej si pripomenuli aj po sedemdesiatich deviatich rokoch

TRENČIANSKA TEPLÁ. Obecný úrad Trenčianska Teplá a Regionálna organizácia...