Dukla Trenčín končí sezónu so vztýčenou hlavou, na ľade nechali všetko

Dátum pridania:

TRENČÍN. Trenčania po neúspešných zápasoch štvrťfinále play-off na domácom ľade cestovali na východ republiky s nožom na krku. Túto cestu zvládli veľmi dobre a sériu vrátili naspäť pod hrad Matúša Čáka.. Michalovčania mohli na vlastnom štadióne spečatiť postup do semifinále, teraz sa o to chceli pokúsiť v Trenčíne. Zverenci trénera Jána Pardavého však práve naopak chceli sériu vyrovnať.

• 2.4.2021 Michalovce – Trenčín 5:4 stav série 1:0
  • 3.4.2021 Michalovce – Trenčín 2:4 stav série 1:1
  • 6.4.2021 Trenčín – Michalovce 1:2 stav série 1:2
  • 7.4.2021 Trenčín – Michalovce 4:5 stav série 1:3
  • 9.4.2021 Michalovce – Trenčín 1:3 stav série 2:3

Prvá tretina góly nepriniesla, ale bolo sa rozhodne na čo pozerať. Bolo vidieť, že išlo o veľa. Minimum prerušení a rýchly spád hry, bez zákerných faulov. Úvodné minúty druhej časti hry patrili opticky hosťom, ktorí sa tlačili na bránku Karjalainena. Ten však mužstvo podržal. Gólovo prvý krát v zápase udreli domáci. Po schrumáži v bránkovisku pretlačil puk do bránky Škovránka v 25. min Paukovček 1:0. Trenčanom to očividne dodalo sebavedomia a naďalej hrozili v útočnom pásme súpera. Michalovce chceli v tretej tretine vymazať jednogólový náskok domácich. To sa im aj podarilo v 57. min, Bartánus 1:1. V predĺžení boli šťastnejší hostia Bartánusom a Dukla Michalovce tak postupuje do štvrťfinále play-off. Trenčania sa však za svoj výkon rozhodne hanbiť nemusia a Michalovčanom boli počas celej sezóny minimálne rovnocenným súperom.

HK DUKLA TRENČÍN – DUKLA INGEMA MICHALOVCE 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 – 0:1) stav série 2:4

GÓLY: 25. min Paukovček (Beták) – 57. min Bartánus (Galamboš, Southorn), 66. min Bartánus (Regenda, Ťavoda)

ÚVODNÉ ZOSTAVY:

DUKLA TRENČÍN: Karjalainen, Valent – Ackered, Lemcke, Starosta, Bokroš, Jalasvaara, Rajnoha, Urban – Kettunen, Reddick, Berisha – Okuliar, Rehuš, Kukuča – Beták, Paukovček, Valach – Sojčík, Švec, Sádecký – Krajč

HK DUKLA INGEMA MICHALOVCE: Škorvánek, Tomek – Mihálik, Mudrák, Southorn, McCormack, Šedivý, Louis, Ťavoda – Erkinjuntti, Lehtonen, Korhonen – Šoltés, Hickmott, Takáč – Bartánus, Galamboš, Regenda – Mašlonka, Suja, Karaffa – Lačný

ROZHODCOVIA: Baluška, Orolín – Kacej, Synek

TOP články za 7 dní

Podobné články

V Trenčianskej Teplej sa konalo dôležité stretnutie ohľadom riešenia križovatky v centre obce

TRENČIANSKA TEPLÁ. Včera sa na pôde Obecného úradu v...

Oslobodenie Trenčianskej Teplej si pripomenuli aj po sedemdesiatich deviatich rokoch

TRENČIANSKA TEPLÁ. Obecný úrad Trenčianska Teplá a Regionálna organizácia...