Dubničania sa doma vytiahli a Poprad sfúkli piatimi gólmi

Dátum pridania:

DUBNICA NAD VÁHOM. Zverenci trénera Petra Jakuša dnes nastúpili na veľmi dôležitý zápas. Po dlhšej dobe potrebovali zisk plného bodového zisku a postupne sa šplhať v tabuľke vyššie. Zápas sa odohral so zvýšenými protiepidemiologickými opatreniami.

Od úvodných minút sa domáci obuli do súpera. Prvú veľkú šancu vytesnil hosťujúci brankár, o chvíľu však už bolo 1:0. Gól strelil v 3. min. Čurík. Potom sa začal hrať opatrný futbal prevažne medzi šestnástkami. V 30. min. sa pred bránkou Popradu presadil Janco a bolo 2:0. Efektivitu domácich potvrdil v 39. min. opäť Čurík 3:0. Popradčania prvý polčas nezvládli a do tlaku na dubnickú bránku sa nedostali. Na konci prvého polčasu spravili Dubničania veľkú chybu v obrane, hosťujúci Hillaire však zoči voči Digaňovi neuspel a domáci brankár zožal potlesk dubnických tribún.

Druhý polčas sa začal opatrne na oboch stranách, hráči Popradu však chceli ešte zápas zvrátiť. Hra sa prelievala zo strany na stranu, kvalitu však bolo vidieť skôr na kopačkách domácich. Popradu však vyšli dva úniky a zrazu bolo 3:2 (57. min. Luteran, 88. min Hellaire). Mužstvo FK Dubnica nad Váhom však neznervóznelo a jeden z najlepších hráčov na ihrisku, kapitán Dubničanov, Marek Kuzma v závere zápasu umiestnil dva krásne “kúsky” do siete brankára Vavrúša (89. a 91. min). Zápas sa skončil výsledkom 5:2 a Dubničania tak zaslúžene získali prvý plný bodový zisk v tejto sezóne a potrebné body do tabuľky.

FK Dubnica nad Váhom – FK Poprad 5:2 (3:0)

625 divákov

Zdroj: FlashScore

TOP články za 7 dní

Podobné články

V Trenčianskej Teplej sa konalo dôležité stretnutie ohľadom riešenia križovatky v centre obce

TRENČIANSKA TEPLÁ. Včera sa na pôde Obecného úradu v...

Oslobodenie Trenčianskej Teplej si pripomenuli aj po sedemdesiatich deviatich rokoch

TRENČIANSKA TEPLÁ. Obecný úrad Trenčianska Teplá a Regionálna organizácia...