KOŠECKÉ PODHRADIE. S mikulášskymi podujatiami sa opäť po roku roztrhlo vrece. Deti zo Základnej školy s materskou školou Košecké Podhradie si tradične pripravili pre sv. Mikuláša pesničky, básničky, či celé scénky. Najmenší, aj tí väčší sa maximálne snažili, aby sa predviedli aj pred svojimi rodičmi a starými rodičmi.
Podarilo sa a deti si vyslúžili príchod aj samotného Mikuláša s anjelom a čertom. Ten im poďakoval za bohatý program a všetkým deťom priniesol a rozdal sladkú odmenu. Všetko vďaka spolupráci Obce Košecké Podhradie a Komisie kultúry, športu a vzdelávania pri Obecnom zastupiteľstve obce Košecké Podhradie. Prítomným sa prihovoril aj starosta obce Rastislav Čepák a poprial všetkým krásne sviatky.


