AS Trenčín podľahol doma Slovanu Bratislava vysoko 2:6

Dátum pridania:

TRENČÍN. AS Trenčín zažil krst ohňom v prvom domácom zápase na novom štadióne, keď nespravodlivo penaltou stratil dva body v posledných minútach s Dunajskou Stredou. Mužstvo táto udalosť zomkla a tri kolá v lige za sebou brali Trenčania všetky body. Nadstavba o titul sa tak stala realitou. Dnes bol pod hradom Matúša Čáka atraktívny súper v podobe lídra Fortuna ligy.

Územnú prevahu mali od začiatku zápasu hostia z Bratislavy. Prvá šanca sa hneď skončila aj gólom. V 15. min sa presadil Moha, 0:1. Snahu Trenčanom sa uprieť nedalo, skúsenosť však bola na strane Slovana. Ďalší gól v 28. min strelil opäť Moha, 0:2. AS sa však veľmi rýchlo otriasol a už o minútu bolo znížené, Demitra 1:2. Efektivita sa veľmi rýchlo prehupla na druhú stranu a Trenčín ešte do polčasu stihol vyrovnať. V 43. min sa presadil Corryn, 2:2. Druhá časť hry sa niesla zo začiatku prevažne v réžii Trenčanov, šance neboli využité a prišiel trest. Po chybe v domácej obrane sa presadil Čavrič, 2:3. Slovan sa dostal opäť do dvojgólového vedenia v 71. min, keď štvrtý gól strieľal Henry, 2:4. V 76. min došlo v strede ihriska k faulu a Zubairu putoval po druhej žltej karte pod sprchy. V 83. min sa z pokutového kopu presadil aj Rafael Ratao, 2:5. Hostia ešte pridali aj šiesty gól, 90. min Ožbolt a oslabení Trenčania tak podľahli doma 2:6.

AS TRENČÍN – SLOVAN BRATISLAVA 2:6 (2:2)

GÓLY: 29. min Demitra, 43. min Corryn – 15. min Moha, 28. min Moha, 62. Čavrič, 71. min Henty, 83. min Ratao (11m), 90. min Ožbolt

ZOSTAVA AS TRENČÍN:

Kukučka – Slávik, Križan, Kapuadi, Ligeon – Zubairu, El Mahdioui, Kmeť (67. min Ghali) – Corryn (78. min Tučný), Čataković (78. min Lavrinčík) , Demitra (70. min Gaži)

Náhradníci: Sláviček – Gajdoš, Ghali, Pires, Lavrinčík, Gaži, Yem, Tučný, Mazanovský

TOP články za 7 dní

Podobné články

V Trenčianskej Teplej sa konalo dôležité stretnutie ohľadom riešenia križovatky v centre obce

TRENČIANSKA TEPLÁ. Včera sa na pôde Obecného úradu v...

Oslobodenie Trenčianskej Teplej si pripomenuli aj po sedemdesiatich deviatich rokoch

TRENČIANSKA TEPLÁ. Obecný úrad Trenčianska Teplá a Regionálna organizácia...