FK Dubnica nad Váhom doma opäť iba s remízou

Dátum pridania:

DUBNICA NAD VÁHOM. Dubničanom sa v novom roku v II. lige vôbec nedarí. Body stratili aj napriek dvojgólovému náskoku doma so Skalicou. Celková bilancia pred dnešným kolom štyroch zápasov bola jedna remíza a tri prehry. To znamenalo zisk iba jedného bodu a tabuľková pozícia v zóne zostupu. Žilinské béčko odohralo o zápas menej s jednou výhrou, prehrou aj remízou.

Zápas sa začal z ostra, keď po rohu sa pred bránkou hostí najlepšie zorientoval Pagáč a bolo 1:0. Miernu územnú prevahu mala s vetrom hrajúca FK Dubnica počas celej prvej časti hry. Obrovskú šancu mali pred koncom polčasu aj hostia, z tesnej blízkosti však nastrelili iba žrď. Podobný štýl hry pokračoval aj v druhom polčase. Presadili sa však opačne hostia, gól strelil Hanza. Zrodila sa tak druhá remíza na domácej pôde v tomto roku.

FK DUBNICA NAD VÁHOM – MŠK ŽILINA B 1:1 (1:0)

GÓLY: 2. min Pagáč – 73. min Hanza

ZOSTAVA FK DUBNICA NAD VÁHOM: Vavrúš – Knižka (Majkút), Rešetka, Pagáč, Párkaň – Čurík, Vaculík, Pleva (Martinek), Bilovský, Petráš (Nomilner) – Kuzma